BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip dirba profesorius, alergiškas elektros prietaisams, net lempoms?

Nuo buvimo netoli elektros prietaisų, net lempų profesoriui skauda veidą. Sako, tam tikri elektromagnetiniai laukai. Kad liga visai išnyktų, jam patariama įsikurti miško vidury.

Bet jis nori gyventi arčiau civilizacijos, kad ir į miško trobelę panašiame ofise. Profesorius dirba mažame namuke Linčiopingo universiteto (Švedija) pastato kieme.

Nepasiekiamas mobiliuoju telefonu. Rašo ranka.

Šiandien buvo pirmoji jo paskaita apie aplinkos rizikas (environmental risks). Su dėstytoju susitikome įprastoje auditorijoje, kur mums dažniausiai vyksta paskaitos, ir nuėjome į medinį namuką vidiniame pastato kieme. Bordinį, kaip būdinga švedams. Nepanašu, kad ten galėtų būti kieno nors ofisas.

Name - nedidelis darbo kambarys ir auditorija, kur tilptų maždaug dešimt žmonių. Žiemą šiluma iš radiatorių po namą sklinda tada, kai jis būna tuščias.

Prieš įeinant profesorius išjungė elektrą name, o mes išjungėme mobiliuosius telefonus.

Įsitaisėme prie raudona staltiese apdengto stalo, kurio viduryje puikavosi žibalinė lempa. Tačiau užteko per langą sklindančios šviesos. Tuščios baltos lubos, lygiai tokios pat baltos sienos. Auditorijoje vietos tik tiek, kad išeitų atsitraukti kėdes prieš atsisėdant. Jokių skaidrių (kas jau neįprasta), tik kalbėjimas.  

Švedijoje tai įmanoma, o Lietuvoje - ar kas nors įsivaizduojate?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Mindaugas2009-04-07 00:43

Lietuvoj tokių ir į Žiegždrius nebeima. :D

Rašyti komentarą

Tavo komentaras